בטקס חגיגי לסיום תחרות "בית הגיל השלישי הנאה ומקיים בישראל יפה 2015 " – התחרות השנתית לאיכות חיים וסביבה מקיימת זכה בית יקינטון של קלי"ק גם השנה בחמישה כוכבי יופי וקיבל תעודת הצטיינות והערכה.

התחרות התקיימה מטעם "המועצה לישראל יפה" בשיתוף "אשל"- האגודה לתכנון ולפיתוח שירותים למען הזקן ,במרכז המועצה לישראל יפה בת"א.במעמד זה נמסרה התעודה לצוות המסור של בית יקינטון טובה חיימוביץ וורד רובין (בתמונה) ע"י יעקב קבילו מאשל (הג'יונט) המפעילים את מרכז היום לאוכלוסיה המבוגרת בעיר בשיתוף אגף הרווחה בעירייה.

בתחרות זו ניתנו תעודות הערכה במספר קטגוריות לארגונים הבאים: דיור מוגן פרטי וציבורי, בתי אבות פרטיים וציבוריים ומרכזי יום לקשיש.

השנה התחרות התמקדה במרכזי יום בנושאים: חזות וטיפוח מרכז היום, איכות הסביבה וקיימות,שרותי רווחה ואיכות חיים, נגישות ובטיחות מותאמת לאוכלוסיה המבוגרת וגינון טיפולי. בכל הקריטריונים הללו קיבל בית יקינטון הערכות גבוהות ביותר.

יש לציין כי בית יקינטון מתנהל מאז פתיחתו ב יולי 2011 ע"י מנהל המרכז יורם דברת בגישה של סביבה אקולוגית ירוקה. יורם סוחף אחריו את כל הצוות במקום להתנהלות בגישה זו. הצוות עושה במקום עבודה מדהימה וראוייה לשבח ועיריית הוד השרון שחרטה על דגלה להוביל גישה של סביבה ירוקה קיימות ואיכות הסביבה התברכה במבנה ציבורי לתפארת לא רק בחזותו אלא גם במגוון הפעילויות והשרותים המתקיימים בעיר לטובת האוכלוסייה המבוגרת בעיר. בצוות הבית-הילדה כהן-באשיר מרכזת התחום הטיפולי והתוכניות, ורד רובין אחראית על הטיפול במבוגרים (והאופה המהוללת של הבית) טובה חיימובסקי המתנדבת הנדירה והנהדרת העובדת בבית במשרה מלאה ואחראית על כל התחום האדמיניסטרטיבי והרכש ונטשה מונדורוס אחראית המטבח והניקיון- כולם יבוא על הברכה!